زیباترین مخلوقات خدا از ماهی ماندارین تا پرنده کاردینال قرمز

زیباترین مخلوقات خدا به دلیل دارا بودن شاخصه های زیبایی خاص مورد توجه قرار می گیرند؛ از جمله آنکه رنگبندی بدن آنها بسیار گسترده است.
ماهی ماندارین
ماهی ماندارین یکی از زیباترین مخلوقات خدا

خداوند متعال این جهان را بر اساس یک سیستم بسیار دقیق و سازمان یافته خلق کرده است. همانطور که این سیستم شگفت انگیز است. زیباترین مخلوقات خدا موجب تدبیر در زیبایی آفرینش او و قدرت خدا در آفرینش خود می شود.
شناخت یگانگی و عظمت او و تأمل در شکوه ساختن زمین و همچنین تسلط او در آفرینش زمین، آسمانها و دریاها، کوهها، جنها، فرشتگان و بشر بواسطه این امر محرز می شود.

زیباترین مخلوقات خدا را بشناسید:

ماهی ماندارین

ماهی ماندارین یکی از زیباترین مخلوقات خدا
ماهی ماندارین یکی از زیباترین مخلوقات خدا

 

ماهی ماندارین نوعی ماهی کوچک است و در قسمت جنوب غربی اقیانوس آرام بخصوص در نزدیکی استرالیا، فیلیپین و تایوان یافت می شود. این ماهی از سخت پوستان کوچک تغذیه می کند؛ بنابراین محل زندگی ماهی ماندارین یکی از زیباترین مخلوقات خدا در پهنه های آبی است.

کسترل نوعی باز کوچک و یکی از زیباترین مخلوقات خدا

کسترل یکی از زیباترین پرندگانی است که مشاهده شده است. گفتنی است این پرنده بواسطه ظرافت آن متمایز می شود.
محل زندگی کسترل در نیمکره غربی است و بیشترین گونه این حیوان در این منطقه دیده شده است؛ به ویژه از سرزمین های کانادا در قسمت شمالی قاره آمریکای شمالی تا سرزمین های جزایر فالکلند در جنوب.

روباه فنک

روباه فنک با گوش های عظیم خود که طول آن به ۱۵ سانتی متر می رسد و توانایی آن در یافتن طعمه شناخته می شود.
این حیوان در کشورهای جنوب صحرای آفریقا و کشورهای شمال قاره به وفور یافت می شود و از حشرات، پرندگان و پستانداران کوچک تغذیه می کند.

پرنده تاج طلایی یکی از زیباترین مخلوقات خدا

پرنده تاج طلایی
پرنده تاج طلایی زیباترین مخلوقات خدا

 

تاج طلایی یک پرنده بسیار عاشق است. او در رقص و حرکات خود که در آن علاوه بر تکان دادن سر هنگام رقص، از عجله، پرش و بال زدن نیز استفاده می کند. این پرنده شگفت انگیز در کناره های غربی و شرقی قاره آفریقا به وفور زندگی می کند.

میمون قرمز زنگبار

میمون قرمز، زنگبار، فقط در جزیره زنگبار، در سواحل تانزانیا زندگی می کند و یک حیوان در معرض خطر محسوب می شود.
فقط ۳۰۰۰ میمون قرمز زنگبار در این منطقه وجود دارد؛  از جمله ویژگی های این میمون بوی غیر معمول آن است. این حیوان علاوه بر خوردن برگ ها و گل هایی که از جنگل، باتلاق ها و مناطق ساحلی به دست می آورد تغذیه می کند؛ به منظور کمک به هضم آن از زغال لخته استفاده می کند.

سیاه گوش

سیاه گوش با پاهای عقب قوی خود که به پریدن آن کمک می کند و گوشهای بلند که امکان شنیدن کوچکترین صداها را  به او می دهد شناخته می شود.
این حیوان از خزندگان، آهوها و پستانداران کوچک تغذیه می کند و به وفور در کشورهای مختلف دیده می شود؛ مانند خاورمیانه و کشورهای قاره آفریقا.

پرنده کاردینال قرمز

پرنده کاردینال قرمز
پرنده کاردینال قرمز

پرنده کاردینال قرمز یکی از زیباترین مخلوقات خدا و زیباترین پرندگان جهان محسوب می شود. همانطور که از شکل و رنگ پرهایش به نظر می رسد گویی که همیشه عصبانی است.
این پرنده در قسمت جنوب شرقی کانادا و قسمت شرقی ایالات متحده آمریکا به وفور یافت می شود.

خرچنگ قندی یا کانادایی

ویژگی خرچنگ کانادایی پنهان شدن با تغییر رنگ بدن در رنگهای روشن متناسب با محیط زیست آن در مناطق مرجانی است. این خرچنگ توانایی تبدیل به سفید، صورتی، زرد و قرمز را نیز دارد.


همچنین بخوانید:

چرخه زندگی پروانه از تخم گذاری، کرم شدن تا پدید آمدن پروانه بالغ